top of page
kamerton.jpg

MUZYKOTERAPIA
DOGŁĘBNA KOMÓRKOWA

To forma terapeutyczna pracy z ciałem poprzez muzykę. 

Koncert wykonywany jest z udziałem mis i kamertonów o bardzo dokładnym strojeniu na częstotliwości lecznicze dla całego ciała.

Zapisy dostępne są pod nr  tel. +48 601 150 869

lub pod adresem e-mail: osteomed.zakopane@gmail.com

Najbliższe planowane terminy:

24.11

8.12

Dlaczego kamertony?...

  • Kamertony to bardzo precyzyjnie nastrojone instrumenty muzyczne. Stosowane zgodnie z określonymi procedurami mogą usuwać dolegliwości ciała i umysłu, a także przynosić ukojenie w wymiarze duchowym.

  • Każda komórka naszego ciała posiada swoją błonę komórkową, która pod wpływem dzięku czy wibracji reaguje jak membrana- wzbudza się. Dzięki temu uaktywnia się normalizacja jonowa i poprawia przepływ wewnątrz- zewnątrz komórkowy..

Jak działają kamertony na ludzki organizm?...

  • Świat w którym żyjemy jest zbiorem ukształtowanych wibracji, a człowiek (tak, jak rośliny i zwierzęta) jest częścią tego systemu. Każda komórka ciała i każdy organ ma swoją, konkretną częstotliwość. Minerały również mają swoją częstotliwość. Kamertony wytwarzając wibracje o określonej częstotliwości, na przykład komórek wątroby, jelita, mózgu czy nadnerczy, pobudzają określone narządy do rozpoczęcia procesu autoregeneracji. Można powiedzieć, że przypominają im właściwy zakres wibracji, charakterystyczny dla zdrowego narządu. Kiedy narząd jest chory, jego wibracja jest zaburzona, można powiedzieć, że jest rozstrojony, jak fałszujący instrument muzyczny. Tylko zdrowy narząd wibruje z określoną, jemu właściwą częstotliwością. Tak samo dzieje się w przypadku biopierwiastków. Zapotrzebowanie na określone biopierwiastki, to w istocie zapotrzebowanie na określone częstotliwości. Podczas grania na kamertonach mających częstotliwość np. żelaza czy magnezu, uruchamiamy w organizmie złożony proces, mający na celu przywrócenie takiego funkcjonowania wszystkich organów i mechanizmów odpowiedzialnych za stan i proporcje wibracji tych biopierwiastków, aby były odpowiednie dla danej osoby. Jest to zupełnie inny mechanizm niż dostarczanie biopierwiastków w postaci preparatów farmakologicznych. Wibracja stymuluje organizm do samoleczenia a nie tylko uzupełnia daną częstotliwość.

Co zyskujemy dzięki kąpielom kamertonowym?...

Odpowiednie dżwięki powodują: ukojenie dla ciała, umysłu i duszy

  • przywracają homeostazę całego organizmu

  • normalizują biochemiczną równowagę komórki

  • komunikują nas z naszymi emocjami- często głęboko schowanymi w naszej podświadomości

  • relaksują

  • ułatwiają wyłączenie kłębiących się w naszej głowie myśli

  • odstresowują

  • harmonizują

bottom of page